Witajcie.

Witam na stronie poświęconej Kwietniowym Spotkaniom z Poezją.

Obecnie trwają prace, nad zgromadzeniem i zamieszczeniem wielu informacji, które dotyczą całego dwudziestolecia działalności. Tak mi drodzy, z tego wynika, że Kwietniowe po raz pierwszy odbyły się w 1993 roku.

Sporo informacji jest już do tej strony dodanych, choć w chwili obecnej tego nie widzicie. Do wglądu pozostawiam Wam dwa roczniki 2003 i 2011.

 

Codziennie będę odkrywał jeden rok, a po rozpoczęciu kwietniowych całą resztę, która zostanie :-) wtedy zobaczycie wszystko to co teraz jest przed Wami ukryte.

 

W tym miejscu składam również apel do osób, które są w posiadaniu czegokolwiek z Kwietniowych (zdjęcia, nagrania, listy uczestników, listy laureatów, biuletyny, tomiki poezji "Kuszenie Pegaza") aby zechciały się z nami tym podzielić. Sporo materiałów nam brakuje, zatem może wspólnymi siłami stworzymy pełny obraz dwudziestoletniej działalności. W sprawie materiałów kontaktuje się przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje na temat Kwietniowych 2011 znajdziecie TUTAJ.