Kwietniowe Spotkania z Poezją

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Lista uczestników 2012

Email Drukuj PDF
KATEGORIA: "INTERPRETACJA"
01. Żaneta Lewińska (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Nienawiść" W. Szymborska
- "Miłość od pierwszego wejrzenia" W. Szymborska
02. Paulina Rudnik (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Miłość szczęśliwa" W. Szymborska
- "Cień" W. Szymborska
03. Martyna Ohnesorge (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Pytania zadawane sobie" W. Szymborska
- "Zośka wariatka" J. Tuwim
04. Daria Trzebiatowska (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Odciski" M. Świetlicki

 

- "Ballady i romanse" W. Broniewski
05. Manuela Kończak (LO im. Filomatów Chojnickich)
- "Do serca w niedzielę" W. Szymborska
- "Co było wielkie" Cz. Miłosz
06. Hubert Matusik (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Konkurs piękności męskiej" W. Szymborska
- "Niektórzy lubią poezję" W. Szymborska
07. Inga Młodzik - Gimnazjum Kamień Krajeński

 

- "Mówiłam żartem" A. Osiecka

 

- "Przy winie" W. Szymborska
08. Martyna Litwin - II LO Chojnice

 

- "Piękny wstyd" E. Lipska
- "Walentynki" T. Różewicz
09. Alicja Sajkowska (ZSP nr 3 Chojnice)
- "Miłość szczęśliwa" W. Szymborska

 

- "Relacja ze szpitala" W. Szymborska
10. Ewelina Rudzińska

 

- "Jaszczur" W. Szymborska

 

- "Rozmowa Liryczna" K. I. Gałczyński
11. Klaudia Nica - Gimnazjum nr 1 Chojnice

- "Zrobię Ci na złość" A. Osiecka

 

- "Obława" J. Kaczmarski
12. Paulina Kulas - Społeczne LO Tuchola

 

- "Pomysł" W. Szymborska

 

- "Trudne życie z pamięcią" W. Szymborska
13. Daria Kowalonek (LO im. Filomatów Chojnickich)
- "Przy winie" W. Szymborska

 

- "Autobus" K. Pilas
14. Marta Kosecka (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Niektórzy lubią poezję" W. Szymborska

 

- "Czary skuteczne na swary odwieczne” J. Kaczmarski
15. Maciej Pasiński (LO im. Filomatów Chojnickich)

 

- "Każdy krok niesie pokój" Jerzy Zajkowski

 

- "Znaczy wiersz" Jarek Smak
16. Taida Landowska (ZSO Tuchola)
- "Ewa" J. Tuwim
- "Venus" J. Tuwim
17. Aleksandra Łyczko LO im. Filomatów Chojnickich
- "Wrażenia z teatru" W. Szymborska
- "Pomysł" W. Szymborska

KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"
01. Patryk Wrycza – LO im. Filomatów Chojnickich
- „Stempelek” sklep z Ptasimi Piórami

 

- „Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos” Grzegorz Tomczak
02. Martyna Ohnesorge (LO im. Filomatów Chojnickich)
- „Buffo” W. Szymborska

 

- „Erotyczne R” sł. L. Wójtowicz muz. G. Turnau
03. Daria Trzebiatowska (LO im. Filomatów Chojnickich)


- „Siedzieliśmy na dachu” S. Przybylska

 

- „Miasteczko cud” A. Osiecka
04. Angelika Gierszewska - LO im. Filomatów Chojnickich
- „Pokochaj ją z całych sił” Jacek Cygan, Kacper Karaszewski
- „Czas płynie i zabija rany” SDM

 

05. Afrodyta Bochenek - LO im. Filomatów Chojnickich
- „Ukradła cyganka kurę” A. Osiecka
- „Kiedyś byłam różą” Kayah

 

06. Dariusz Buczek - LO im. Filomatów Chojnickich
- „A my” Piotr Rogucki
- „Świecie nasz” Marek Grechuta, Jan Kanty Pawluśkiewicz

 

07. Gabriela Głuszek - LO im. Filomatów Chojnickich


- „Pod kątem ostrym” Adam Ziemianin
- „Modlitwa końca mojego wieku” K. Myszkowski

 

08. Oliwia Jażdżewska - LO im. Filomatów Chojnickich


- „Ogrzej mnie” M. Bajor, sł. W. Młynarski
- „Bombonierka” B. Stępniak-Wilk

 

09. Agnieszka Ryduchowska - ZSL Sępólno Krajeńskie


- „Allegro ma non troppo” W. Szymborska, S. Soyka
- „Zdradzonym i bezbronnym” M. Dagnan, S. Krajewski

 

10. Justyna Czapiewska - LO im. Wincentego Pola Czersk


- „Zdumienie” z rep. Janusza Radka, sł. Jan Paweł II
- „Niech żyje bak” A. Osiecka, S. Krajewicz
11. Gracjana Matyszewska - LO im. Filomatów Chojnickich
- „Modlitwa do Bogarodzicy” K. K. Baczyński
- „Życie to nie teatr” E. Stachura

 

12. Nina Szwoch - LO im. Wincentego Pola Czersk


- „Nie chcę więcej” sł. B. Leśmian
- „Piosenka o zagubionym sercu” z rep. H. Ordonówny

 

13. Sandra Łangowska – TE im. Stefana Bieszka Chojnice
- „Tak, tak to ja” Republika
- „Moknie w deszczu diabeł” H. Banaszak

 

14.Agata Szark, Sandra Leszczyńska - ZS Chojnice
- „Wiem” SDM
- „Jest już za późno, nie jest za późno” SDM

 

15.Natalia Dumin, Alicja Depka Prondzinska - II LO Chojnice


- „Ocalić od zapomnienia” M. Grechuta
- „Między ciszą a ciszą” sł. M. Zabłocki
16 Monika Marusa, Martyna Narloch - II LO Chojnice


- „Jak” SDM
- „Na zakręcie”  Krystyna Janda
17. Zespół „Arpeggio”


- „Obława” J. Kaczmarski
- „Pod dachami Paryża” z rep. M. Bajora

 

18. „Anioły” - ZSP nr 1 Chojnice
- „Serce wierne” L. Jazgar
- „Aspiryna blues” A. Osiecka

 

19. Zespół „Tort z niespodzianką” - Katolickie LO Chojnice
- „Chodzę i pytam” R. Wojaczek, D. Wasilewski
- „Madonna” T. Kubiak

 

20. Zespół wokalny - II LO Chojnice


- „Imperatyw” K. Myszkowski, P. Bakal
- „Narodziny świata” J. Satanowski, E. Stachura

 

21. Zespół „Staccato” - Centrum Kultury i Biblioteki Brusy
- „Gawęda o miłości do ziemi ojczystej” W. Szymborska
- „Piosenka wiosenna” Wolna Grupa Bukowina

 

22. Zespół Kocioł - LO im. Filomatów Chojnickich
- „Moje Bieszczady” KSU
- „Nocne kroki” KSU
KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"
01. Anna Róg
- „Anioł”
- „Krzykliwe milczenie”
02. Kamila Puchalska
- „Mama, tata, czyli problem do drugiej potęgi”
- „Zwycięzca bierze wszystko”
03. Katarzyna Spierewka
- „Miłość”
- „Oda do słońca”
04. Aleksander Hamerlik


- (bez tytułu)
- (bez tytułu)
05. Karolina Pestka


- (bez tytułu)
- (bez tytułu)
06. Karolina Piepiora
- „Nadaremność”
- „Wątpliwości”
07. Weronika Matyja


- „O drodze człowieka do nieba”
- „Dwa słońca”
08. Anna Stoltmann


- „Idź do lasu”
- „Wołanie”
09. Martyna Litwin


- „Kolejki losu”
- „Numer jeden”
10. Daria Kowalonek
- „Akt”
- „Trzy stany skupienia”
11. Sandra Kloskowska
- „Obłąkanie”
- „Spadająca gwiazda”
12. Kamil Miszewski
- „Bagno”
- „Mój świat”
13. Kinga Smołuch
- „Z pamiętnika Marka Winicjusza”
- „Świst ostrza”
14. Karolina Kornowska
- „Diament”
- „Ostatnie wspomnienie”
15. Martyna Ohnesorge

 

- „Uczucie”
- „Spotkanie”
16. Jan Glaza


- „Nalot”
- „Castaway”