Sursum Corda! W tym roku przypada 20-lecie kochanych Kwietniowych Spotkań z Poezją. Chociaż czasu brak, bo już inne obowiązki, to i tak wracamy niekiedy do tych czasów liceum i kwietnia, kiedy to razem pokonywaliśmy trudy organizacji w/w imprezy. W tym roku odbywać się ona będzie w dniach 6-8 kwietnia.

8 kwietnia o godzinie 17:00 w Auli LO odbędzie się Zjazd Kwietniowców, czyli tych co tą imprezę tworzyli i nią żyli. Spotkajmy się w zacnym gronie po latach...

Nie może Ciebie zabraknąć!

Zgłoszenia oraz wszelkie zapytania kierować do Przemysława Singer "STENI” lub do Pani Joanny Glazy.

 

Koszt Zjazdu: 35 zł - wpłaty na konto Komendy Hufca ZHP Chojnice, proszę uiścić do dnia 25 marca br.

KOMENDA HUFCA ZHP CHOJNICE
ul. Mickiewicza 12a
15 8146 0003 0000 0273 2000 0001
Tytułem: Zjazd Kwietniowców (podać również imię i nazwisko)


Kontakt:
Przemysław Singer
kom: 505 970 826
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Glaza
Liceum Ogólnokształcące
im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach
ul. Nowe Miasto 4-6
89-600 Chojnice

 

Informacje dodatkowe:

Prosimy Wszystkich aby przesłali na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia z tejże imprezy, które mają w swoich domowych zasobach. Na Zjazd przywieźcie wszelkie pamiątki związane z Kwietniowymi.

Zachęcamy, również do aktywnego uczestnictwa. Niech odrodzą się kabarety, niech długo nie wypowiedziane wiersze, znowu zabrzmią w starych murach, niech instrumenty również mają szanse zagrać i niech rozbrzmiewa śpiew.