Laureaci – INTERPRETACJA

I miejsce:

  • Melania Podolska Gimnazjum nr 2 w Chojnicach
  • ex aequo Patrycja Topka LO im. Filomatów Chojnickich

 

II miejsce:

  • Mateusz Cisewski LO im. Filomatów Chojnickich

 

III miejsce:

  • Marta Gudaczewska LO im. Filomatów Chojnickich

 

Wyróżnieni:

  • Agata Schulz Gimnazjum nr 2 w Chojnicach
  • ex aequo Martyna Jopek Gimnazjum w Czersku

 

Laureaci – POEZJA ŚPIEWANA - SOLIŚCI

 

I miejsce:

  • Afrodyta Bochenek LO im. Filomatów Chojnickich
  • ex aequo Gracjana Matyszewska KLO Brusy

 

II miejsce:

  • Szymon Borzych LO im. Filomatów Chojnickich
  • ex aequo Karol Jankowski Centrum Kultury i Biblioteki Brusy


III miejsce:

  • Judyta Kryger LO im. Filomatów Chojnickich

 

Wyróżnieni:

  • Martyna Maria Megger LO im. Filomatów Chojnickich
  • Marta Wieczorkiewicz Gimnazjum nr 2 w Chojnicach
  • Teresa Czapiewska Technikum nr 2 w Chojnicach

 

Laureaci – POEZJA ŚPIEWANA - ZESPOŁY

 

I miejsce:

  • zespół Staccato Centrum Kultury i Biblioteki Brusy
  • ex aequo zespół Żezą Zespół Szkół Katolickich w Chojnicach

 

II miejsce:

  • Zespół wokalno-instrumentalny II LO II LO Chojnice

 

III miejsce:

  • brak nominacji

 

Wyróżnieni:

  • Agata Kowalska, Katarzyna Zakrzewska, Natalia Zakrzewska WDK Ogorzeliny
  • ex aequo zespół Anioły ZSP nr 1 w Chojnicach
  • ex aequo zespół „Wymyśle później” 40 Drużyna Harcerska Chojnice
  • ex aequo Martyna Myk i Anna Lemańczyk LO im. Filomatów Chojnickich, III LO w Gdyni
  • ex aequo Krzysztof Ginter i Mateusz Galiński Technikum nr 2 w Chojnicach

 

Laureaci - SPOTKANIA TWÓRCÓW - POEZJA

I miejsce:

  • Judyta Kryger LO im. Filomatów Chojnickich
  • ex aequo Julia Rząska Gimnazjum nr 2 w Chojnicach

II miejsce:

  • Małgorzata Rudnik LO im. Filomatów Chojnickich

III miejsce:

  • Martyna Maria Megger LO im. Filomatów Chojnickich
  • ex aequo Julia Graczyk II LO Chojnice

Wyróżnienie:

  • Agata Schulz Gimnazjum nr 2
  • ex aequo Roksana Prill LO Tuchola

 

Laureaci - SPOTKANIA TWÓRCÓW - PROZA

I miejsce:

  • Julia Graczyk II LO Chojnice

II miejsce:

  • Sandra Kloskowska LO im. Filomatów Chojnickich
  • ex aequo Kamil Ryduchowski Gimnazjum Brusy

III miejsce:

  • Martyna Maria Megger LO im. Filomatów Chojnickich

Wyróżnienie:

  • Judyta Kryger LO im. Filomatów Chojnickich
  • ex aequo Andżelika Folerzyńska Gimnazjum nr 2

 

Nagroda specjalna „Gazety Pomorskiej” za najlepsze wykonanie utworu prezentowanego przez Magdę Umer: Afrodyta Bochenek – LO im. Filomatów Chojnickich.

Laur XXIII Kwietniowych Spotkań z Poezją za wybitną indywidualność poetycką przyznano Judycie Kryger z LO im. Filomatów Chojnickich