KATEGORIA: "INTERPRETACJA"

     
01. Adrianna Stacherska (kl.IIIa LO) Zbigniew Osmulski - "Żebrak i dłonie"
    Julian Tuwim - "O suficie"
     
02. Katarzyna Gliszczyńska (kl.IId LO) Jarosław Iwaszkiewicz - "Ciemne ścieżki"
    Jerzy Żuławski - "Z Jadzur-wedy"
     
03. Tomasz Singer (kl.IVb LO) Bert Leston Taylor - "Dinozaur"
    Tomasz Singer - "Czym jest miłość"
     
04. Dorota Szlachcikowska (SP3) K.Przerwa Tetmajer - "Z Twojego listu"
    M. Pawlikowska-Jasnorzewska - "Róża"
     
05. Małgorzata Szynwelska (kl.Id LO) K.Idefons Gałczyński - "Pieśń o fladze"
    Edward Stachura - "Dookoła mgła"
     
06. Iwona Kabelak (kl.IIIb LO) Marian Załuski - "Wszystko o mężczyźnie"
    - "Bez planu miasta"
     
07. Agnieszka Giłka (Lic. Społ.-Kat.) Wisława Szymborska - "Nic dwa razy"
    H. Poświatowska - "Odłam gałąź miłości"
     
08. Monika Borowska (kl.IC LO) Ernest Bryl - "Lekkoatletyczka"
    K.I. Gałczyński - "Dziewczyna z centrali instrumentów muzycznych"
     
09. Anna Folleher (kl.IC LO) M.Pawlikowska-Jasnorzewska - "Festyn w parku"
    Anna Kamińska - "Kropla"
     
10. Wiesława Szczepanik (LM-P) Rafał Wojaczek - "Mówię do ciebie cicho"
    Janusz Różewicz - "Kartka dla nieznajomej"
     
11. Beata Storman (kl. ID LO) Anna Świerczyńska - "Wspomnienie"
    Lucyna Śledź - "Deszcz"
     
12. Hanna Święcicka(kl.IIIa LO) Włodzimierz Wysocki - "Piosenka o kolejce"
    Charles Boudelaire - "Padlina"
     
13. Jolanta Warsińska (T R R) - "Narada bogów"
    - "Przyszedł do mnie człowiek"
     
14. Paweł Majka (CKR) S.Pasztuszewski - "Skąd wziąć tę lepszą cząstkę dnia"
    Charles Boudelaire - "Wino mordercy"
     
15. Karolina Szlachcikowska (kl.IIIB LO) Jacgues Brell - "Nie puszczaj mnie"
    Wisława Szymborska - "Autonomia"
     
16. Iwetta Przytarska (kl. ID LO) Miron Białoszewski - "Ballada o zejściu do sklepu"
    Roma Meyer - "Nadzieja"
     
17. Roma Meyer (kl.ID LO) Miron Białoszewski - "Ach gdyby, gdyby nawet piec zabrali..."
    Roma Meyer -"Cień"
     
18. Marcin Kiedrowski (C.K.R.) Maria Komornicka - "Na rozdrożu"
    Ryszard Reinowski - "Miejski jeleń"
     
19. Magdalena Szramka (Gim. Choj.) M. Pawlikowska-Jasnorzewska - "Miłość"
    - "O Cioci co się otruła"
     
20. Joanna Skwierawska (Gim. Choj.) Julian Tuwim - "Sen złotowłosej dziewczyny"
    Leopold Staff - "Spokojne myśli"
     
21. Daria Michalak (Gim. Choj.) Czesław Miłosz - "Do poezji"
    Daria Michalik - "Myślę o Tobie"
     
22. Aleksandra Wiśniewska (Gim. Choj.) Daria Michalik - "Czy warto"
    Joanna Skwierawska - "Wiersz czarny"
     
     

KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"

01. Justyna Kosiedowska, Lucyna Michałka (LO) - "Miejcie nadzieję"
    - "Czarny Blues o czwartej nad ranem"
     
02. Katarzyna Gliszczyńska (kl.IID LO) - "Przyjaźń"
    - "Zostaje nam"
     
03. Katarzyna Machut (kl.IIA LO) - "Usiądźmy przy wieczornych świecach"
    - "Zapalony słuchacz"
     
     

KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"

01. Tomasz Singer (kl. IVb LO) - "Czym jest miłość"
    - "Oblicze mojej bezsilności"
     
02. Katarzyna Machut (kl.IIa LO) - "Stoi samotnie"
     
     
03. Karolina Szlachcikowska (kl.IIIb KO) - "Prawdziwy przyjaciel - to samotnik"
    - "Czyżby liryka miłosna"
     
04. Małgorzata Belka (kl.IIIb LO) - "Bez planu miasta"
    - "Jesteś dnem"
     
05. Lucyna Śledź (kl.I LO) - "Deszcz"
     
     
06. Magdalena Gawin (kl.IIIe LO) - "Gorzka Miłość"
    - "Przyjacielowi"
     
07. Wiesława Szczepanik (LM-P) - "Szary człowiek"
    - "Czym jestem?"
     
08. Roma Meyer (kl. Id LO) - "Jestem jak morze"
    - "Najwspanialsze dzieło człowieka"
     
09. Kamil Szefer (CKR) - "Poezja"
    - "Zaślubiny"
     
10. Jolanta Warsińska (CKR) - "Koniec"
    - "Kocham Cię wiosno"
     
11. Magda Gawin (kl. IIIe LO) - "Nocą"
     
     
12. Daria Michalik (Gimn. Chojnickie) - "Myślę o Tobie"
    - "Czy warto"
     
13. Joanna Skwierczyńska (Gimn. Chojnickie) - "Wiersz czarny"