KATEGORIA: "INTERPRETACJA"

     
01. Marta Borowska (PLO Charzykowy) "Biała lokomotywa" E. Stachura
  "Gmach" A. Nowicki
     
02. Anna Maria Czechowska (LO Chojnice) "Uwiedziona" T. Boy-Żeleński
  "Pytasz co w moim życiu" J. Lechoń
     
03. Anna Gwiździel (ZSZ nr 2 Chojnice) "Miłość od pierwszego wejrzenia" W. Szymborska
  "Rozmowa liryczna" K. I. Gałczyński
     
04. Jarosław Komorowski (ZSChIE Inowrocław) "Jak Janosik tańczył z cesarzową" K. Przerwa-Tetmajer
  "Satyra na bożą krówkę" K. I. Gałczyński
     
05. Marcin Błaszak (ZSChIE Inowrocław) "Skończyłem białe, zaczynam zielone" J. Bielski
  "Na zdrowie" J. Bielski
     
06. Izabela Weltrowska (SP nr 5 Chojnice) "Kolorowa krowa" L. Pijanowski
  "Gloria" E. Stachura
     
07. Magdalena Jażdżewska (SP nr 5 Chojnice) "Dzieci" J. Twardowski
  "Zaproszenie do płaczu" K. I. Gałczyński
     
08. Anna Piechowska (ZSL Tuchola) "Trzy czarownice" M. Pawlikowska-Jasnorzewska
  "Prospekt" W. Szymborska
     
09. Joanna Folleher (LO Chojnice) "Obrachunek" K. Iłłakiewiczówna
  "Miłość, wariant II" K. Iłłakiewiczówna
     
10. Natalia Kałduńska (II LO Chojnice) "Trzy aniołki" K. I. Gałczyński
  "Ballada o trzęsących się portkach" K. I. Gałczyński
     
11. Bartosz Kałduński (LO Chojnice) "Matematyka" J. Tuwim
  "Moja deklaracja własnej twórczości" V. Satir
     
12. Grzegorz Szlanga (II LO Chojnice) "Wenus" H. Poświatowska
  "Języki obce" A. Bursa
     
13. Agnieszka Grysiak (LO Chojnice) "Mały Książę" A. de Saint-Exupery
  "Pasje i uspokojenia" S. Fleszarowska-Muskat
     

KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"

01. Ewa Pokrzywnicka (ZSL Tuchola) "Późno już" W. Hoffman
  "Bolero" Autor nieznany
     
02. Magdalena Malikowska (ZSL Tuchola) "Bo jeśli tak ma być" R. Przemyk
  "Ho" HEY
     
03. Tadeusz Szenk (ZSL Tuchola) "Marzenie" T. Szenk
  "Gdy biegnę" T. Szenk
     
04. Marcin Ostrowski (LO Chojnice) "Filomaci blues" M. Ostrowski
  "Elegia do młodości" M. Ostrowski
     

KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"

01. Andrzej Sawicki (ZSZ nr 3 Chojnice) *** (Duszę dotykam krzykiem...)  
  *** (Nie wiem...)  
     
02. Marta Borowska (PLO Charzykowy) "Uczuciowe schronisko"  
  "Miś"  
     
03. Tomasz Wieliczko (ZSChIE Inowrocław) *** (...czym jest ból...)  
  *** (szukając...)  
     
04. Piotr Karcz (ZSChIE Inowrocław) "Oto on"  
  "Niewielu nas takich zostało"  
     
05. Karolina Leszczyńska (LO Chojnice) "Refleksja na 1997"  
  "Krzyk"  
     
06. Joanna Folleher (LO Chojnice) *** (Proszę Pana...)  
  *** (Zbyt pośpieszny...)  
     
07. Tomasz Brunka (ZST Kościerzyna) "Bezsilność"  
  "Wąż"  
     
08. Leszek Synoradzki (ZSZ nr 3 Chojnice) "Fałszywiec"  
  "Spowiedź nieświęta"  
     
09. Izabela Szulc (LO Tuchola) *** (na świecie...)  
  *** (nikt się nie dowie...)  
  "Diabelskie zamiary"  
  "Przyjaciółki"  
     
10. Bartłomiej Rekowski (Kaszubskie LO Brusy) "Miałem wielki sen"  
  "Zawisnąć"  
     
11. Alina Pelowska (LO Chojnice) "Moja poetyka"  
  "Powinność"  
     
12. Jakub Bednarczyk (UMK Toruń) *** (Znalazłem ukochaną...)  
  *** (ZA tym...)  
     
13. Aleksandra Sobiechowska (LO Tuchola) "Do przyjaciółki"  
  *** (śpisz...)  
     
14. Grzegorz Schramke (ZSZ nr 1 Chojnice) "Raj"  
  "Bestia"  
     
15. Szymon Paprocki (ZSL Tuchola) "CV"  
  "Mea culpa"  
     
16. Adam Ankiersztajn (ZSZ Aleksandrów Kujawski) *** (Słodkie samobójstwo...)  
  *** (Nie przesyłaj mi...)  
     
17. Partycja Ryguła "Raz dwa"  
  "Faceless"