KATEGORIA: "INTERPRETACJA"

     
01. Magdalena Szołtun (LO Tuchola) "Niewidoma dziewczynka" J. Twardowski
  "Rozmowa z zimnie" T. Vendova
     
02. Karolina Ziółkowska (LO Tuchola) "Fetysz płodności z paleolitu W. szymborska
  "Skóra" M. Hillar
     
03. Karolina Czapiewska (LO Tuchola) "Nie potrafię być człowiekiem" H. Poświatowska
  "Na granicy raju" A. Kamieńska
     
04. Anna Horyd (LO Tuchola) "Nie czyń tego człowieku" R. Śliwonik
  "Cisza" E. Lipska
     
05. Marin Miszczuk (TEE Chojnice) "Dni nienawiści" K. K. Baczyński
  "W podwójnej osobie" R. Wojaczek
     
06. Bartosz Baczyński (TEE Chojnice) "Sobie do Pamiętnika" A. Zagajewski
  "Poeta" R. Wojaczek
     
07. Marcin Ossowski (TEE Chojnice) "Kochanka powieszonego" R. Wojaczek
  "Na śmierć nieznajomego" A. Zagajewski
     
08. Aleksandra Weltrowska (LO Człuchów) "Nie przychodź" St. Ciesielczuk
  "Wyjaśnienie towarzyskie" T. Boy-Żeleński
     
09. Izabela Rutkowska (I LO Chojnice) "Oda do lokalu zamieszkałego Autor nieznany
  "Rozmowa z kamieniem" W. Szymborska
     
10. Izabela Weltrowska (I LO Chojnice) "Pierwszy grzech" A. Stern
  "Ocalony" T. Różewicz
     
11. Gosia Jutrzenka-Trzebiatowska (I LO Chojnice) "Zielona róża" T. Różewicz
  "Nowa filozofia" T. Różewicz
     
12. Filip Sporysz (II LO Chojnice) "Czarny" W. Gomuliński
  "Słoń" T. Różewicz
     
13. Daniel Buchwald (LE Chojnice) "Dzień codzienny" Utwór własny
  "Błędy percepcji" Utwór własny
     

KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"

01. Michał Turzyński (ZSZ nr 3 Chojnice)    
     
     
02. Leszek Copa (Katolickie LO Chojnice)    
     
     
03. Michał Mikuła (I LO Chojnice)    
     
     
04. Agnieszka Górska (LO Tuchola)    
     
05. Łukasz Kroplewski (TEE Chojnice)    
     
     
06. Joanna Nodewald    
     

KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"

01. Justyna Tchoryk (I LO Chojnice)    
     
     
02. Marika Chlebowicz (I LO Chojnice)    
     
     
03. Katarzyna Lepak (I LO Chojnice)    
     
     
04. Karolina Warszewska (I LO Chojnice)    
     
     
05. Agnieszka Sadowska (I LO Chojnice)    
     
     
06. Monika Kamowska (LO Tuchola)    
     
     
07. Izabela Kielińska (LO Tuchola)    
     
     
08. Anna Narloch (LO Tuchola)    
     
     
09. Justyna Czubak (LO Tuchola)    
     
     
10. Emilia Kłos (LO Tuchola)    
     
     
11. Dorota Drewczyńska (LO Tuchola)    
     
     
12. Joanna Karandyszewska (Gimnazjum Konarzyny)    
     
     
13. Ewa Wysocka (Gimnazjum Konarzyny)    
     
     
14. Damian Winkowski (Gimnazjum Konarzyny)    
     
     
15. Jacek Wojciechowski (Gimnazjum Konarzyny)