KATEGORIA: "INTERPRETACJA"

     
01. Tomasz Kroplewski (ZSKP Chojnice) - Edward Stachura "Przebyłem noc"
  - Leopold Staff "Most"
     
02. Mirosława Piesik (ZS nr 7 Chojnice) - Jan Paweł II "Tryptyk Rzymski"
  - Agnieszka Osiecka "Tylko łóżko"
     
03. Anna Lenc (Technikum Ochrony Środowiska Człuchów) - K. K. Baczyński "Pragnienia"
  - Jacques Prevert "Zakochane dzieci"
     
04. Patrycja Wagner (TOŚ Człuchów) - Wisława Szymborska "Życie na poczekaniu"
  - T Boy "Ach! Co za prześliczne abecadło"
     
05. Agnieszka Witkowska (TOŚ Człuchów) - K. I. Gałczyński "Inge Battsch"
  - M. Świniarski "Słowo o barze mlecznym"
     
06. Celina Jelonek (TOŚ Człuchów) - J. Brzechwa "Między dwiema wiecznościami"
  - K. I. Gałczyński "Dwóch plotkarzy"
     
07. Jarosław Zieliński (TOŚ Człuchów) - L. Konopiński "Bal nad bale"
  - J. Brzechwa "Ludzie i zwierzęta"
     
08. Paweł Szymański (Gimnazjum nr 2 Chojnice) - Czesław Miłosz "Furtka"
  - Czesław Miłosz "Obłoki"
     
09. Maria Stanke (Katolickie LO Chojnice) - Zbigniew Herbert "Porzucony"
  - Zbigniew Herbert "Pan Cogito o potrzebie ścisłości"
     
10. Joanna Kubicka (LO Chojnice) - K. I. Gałczyński "Pomnik studenta"
  - K. I. Gałczyński "Strasna zaba"
     
11. Renata Garstecka (LO Chojnice) - Ewa Lipska "Bez tytułu"
     
     
12. Artur Pięta (II LO Chojnice) - Wojaczek "Ballada bezbożna"
     
     
13. Ewa Wiśniewska (LO Chojnice) - Wisława Szymborska "Niektórzy lubią poezję"
  - Barbara Wilk "W galerii"
     

KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"

01. Patrycja Wegner i Anna Lenc (TOŚ Człuchów) - "Jak kochać to namiętnie" J. Brzechwa
  - "Zachód słońca" M. Pawlikowska-Jasnorzewska
     
02. Magdalena Bona (Gimnazjum nr 2 Chojnice) - "Piosenka o trzech wesołych aniołąch" K. I. Gałczyński
  - "Dlaczego ogórek nie śpiewa" K. I. Gałczyński
     
03. Agnieszka Cieślik (Katolickie LO Chojnice) - "Piosenka dla robotnika rannej zmiany" E. Stachura
  "Sanctus" E. Stachura
     
04. Weronika Bogusławska i Piotr Borowiec (LO Czersk) - "Barwy" M. Pawlikowska-Jasnorzewska
  - "Zmierzch" B. Leśmian
     
05. Szymon Kosecki, Aleksandra Pawłowska, Oliwia Gorgoń, Łukasz Rolbiecki (II LO Chojnice) - "Makatka z Aniołem" E. Stachura
     
     
06. Łukasz Brycki (LO Sępólno Krajeńskie) - "Maleńka" sł. i muz. Łukasz Brycki
  - "Odnaleźć drogę do niebios bram" sł. i muz. Łukasz Brycki
     
07. Natalia Czapiewska i Małgorzata Graul (LO Chojnice i II LO Chojnice) - "Oczy tej małej"  
  - "Blues dla małej"  
     

KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"

01. Kamila Retelewska (Liceum Handlowe Człuchów) - "Rozmowa z Prometeuszem"  
  - "Czerwony Kapturek"  
     
02. Anna Michałowska (TOŚ Człuchów) - "Tajemniczy przyjaciel"  
  - "Czy warto zostać gwiazdą?"  
     
03. Anna Lenc (TOŚ Człuchów) - "Tak nam..."  
  - "Siedzi żebrak..."  
     
04. Magdalena Sikorska (TOŚ Człuchów) - "Rejs"  
  - "Burza"  
     
05. Monika Kowalczyk (TOŚ Człuchów) - "Marzenie"  
  - "Skazana na samotność"  
     
06. Paweł Walczewski (TOŚ Człuchów) - "Prawdziwy ja"  
  - "Niespełnione marzenie"  
     
07. Elżbieta Kostera (TOŚ Człuchów) - "Żal za grzechy"  
  - "Takie jest życie"  
     
08. Przemysław Pietrzak (ZS nr 7 Chojnice) - "Zza wzgórz"  
  - "Jezioro otchłań"  
     
09. Katarzyna Fryza (ZS nr 7 Chojnice) - "Tęsknota"  
  - "Do J."  
     
10. Martyna Janowska (ZS nr 7 Chojnice) - "Śmierć"  
  - "Sufit..."  
     
11. Romana Nowak (LO Chojnice) - "Czasami życie..."  
  - "Jak miękki..."  
     
12. Natalia Czapiewska (LO Chojnice) - "Błękitne serce..."  
  - "Przyszła niezrozumiale...."  
     
13. Adrianna Jakóbczyk (II LO Chojnice) - "Pokolenie"  
  - "Potomnym"  
     
14. Maria Kwasigroch (Liceum Profilowane Chojnice) - "Skazana miłość"  
  - "Kolejna łza..."  
     
15. Ryszard Gawroński (LO Chojnice) - "Potępienie"  
  - "Obraz wnętrza"  
     
16. Szymon Majewski (Katolickie LO Chojnice) - "haiku"  
  - "ambion"  
     
17. Tomasz Augustyn (LO Chojnice) - "Życie"  
     
     
18. Paulina Remlau (LO Chojnice) - "To był przypływ..."  
  - "Mijamy..."  
     
19. Magda Żakiecka (LO Sępólno Krajeńskie) - "Ścigam Cię wiatrem"  
  - "Wsysam przez palce"  
     
20. Katarzyna Dziadczyk (LO Chojnice) - "W pogoni za sobą"  
  - "Wschód słońca nad wieżą Babel"  
     
21. Marta Beger (LO Chojnice) - "Pani nie wróciła..."  
  - "Życie jest w takim kolorze..."