KATEGORIA: "INTERPRETACJA"

     
01.Martyna Kocoł (LO Chojnice) Dorothy Parkor "Resume"
  Edwaard Stachura "Człowiek człowiekowi"
     
02. Małgorzata Ciemińska (LO Chojnice) Agnieszka Osiecka "Mówiłam żartem"
  Jonasz Kofta "Już tylko się znamy"
     
03. Maria Cieślik, (Katolickie LO Chojnice) Maria Pawlikowska-Jasnorzewska "Festyn w parku"
  Wisława Szymborska "Czwarta nad ranem"
     
04. Alicja Szopińska (Akademickie LO Chojnice) Ogdem Nash "Co każda kobieta wiedzieć powinna"
  Wisława Szymborska "Jestem za blisko, żeby mu się śnić"
     
05. Aleksandra Jaruszewska (Akademickie LO Chojnice) Agnieszka Osiecka "Mówiłam żartem"
     
     
06. Anna Gliniecka (Akademickie LO Chojnice) H. Ch. Andersen "Imbryk"
  Jonasz Kofta "Już tylko się znamy"
     
07. Lea Prądzińska (II LO Chojnice) Josif Brodski "Pieśń na powitanie"
  Zbigniew Herbert "Tren Fortynbrasa"
     
08. Błażej Tachasiuk (II LO Chojnice) Czesław Miłosz "Sens"
  Josif Brodski "Mur Berliński"
     
09. Ewa Czapiewska (II LO Chojnice) Ks. Jan Twardowski "Powitanie o zmroku"
  Kazimierz Wierzyński "Ojczyzna Chochołów"
     

KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"

01. Marcelina Kryza, Katarzyna Hryszkiewicz (LO Chojnice) "Opadły mgły"  
  "Jak"  
     
02. Anna Maria Piekarska (Gimnazjum nr 2 Chojnice) "Zaduma"  
  "Nadzieja"  
     
03. Agata Stanisławska (LO Chojnice) "Przez okno wyglądam Ciebie..."  
  "Patrzy w górę..."  
     
04. Beata Czyż (LO Chojnice) "Moja miłość"  
  "Co się dzieje"  
     
05. Paulina Kędzierska (Gimnazjum nr 1 Chojnice) "Nowy start"  
  "Płynąc"  
     
06. Ewelina Klawikowska (Gimnazjum nr 1 Chojnice) "Antykwariat"  
  "Zwyczajność"  
     
07. Agnieszka Pestka (Katolickie LO Chojnice) "On"  
  "Podwójna"  
     
08. Małgorzata Ciemińska (LO Chojnice) "Marzenia a złudzenia"  
  "Do Boga"  
     
09. Sandra Szarmach (LO Chojnice) "Ostatni raz"  
  "Chwila"  
     
10. Michał Boruta (LO Chojnice) "Miłości"  
  "Droga"  
     
11. Damian Szmagliński (Zespół Szkół nr 7 Chojnice) "Deszcz" K. I. Gałczyński
  "Lubimy się trochę" W. Młynarski
     
12. Zuzanna Czarnowska (Gimnazjum Brusy) "Ukrzyżowani przez marzenia" Małżeństwo z Rozsądku
  "Po co babcię denerwować" W. Młynarski
     
13. Monika Gierszewska (Gimnazjum Brusy) "Modlitwa Okudżawy" Grzegorz Turnau
  "Wierzę, że" Magdalena Kania
     
14. Monika Małkowska (PMDK Brusy) "Znów wędrujemy" K. K. Baczyński
  "Koncert" K. Myszkowski
     
15. Mirela Knopek (II LO Chojnice) "Miłość mi wszystko wyjaśniła" Jan Paweł II
  "Pamiętajcie o ogrodach" Janusz Kofta
     
16. Szymon Chamier-Ciemiński (II LO Chojnice) "Miejcie nadzieję" Adam Asnyk
  "Pieśń na wyjście" Edward Stachura
     
17. Świętopełki (II LO Chojnice, ZSP nr 3) "Modlitwa końca mojego wieku" A. Ziemianin
  "Modlitwa o wschodzie słońca"  
     
18. Maja Minczew "VOLVEN" (Akademickie LO Chojnice) "Pochmurna niedziela" Diamand Gala`s
  "Pochmurna niedziela" Diamand Gala`s (druga wersja)
     
19. Jakub Loll (LO Chojnice) "Według Gombrowicza narodu obrażanie" Jacek Kaczmarski
  "Nasza klasa" Jacek Kaczmarski
     
20. Zespół SZEPTEM: Angelika Muzolf, Martyna Zgrzebniak, Bernadeta Kak "Znów wędrujemy" Grzegorz Turnau
(LO Chojnice, Technikum Ekonomiczne Chojnice, Gimnazjum Ogorzeliny) "Jedyne co mam" Czerwony Tulipan
     
21. Adriana Lemańczyk (LO Chojnice) "Wielka Woda" Agnieszka Osiecka
  "Łatwopalni" Agnieszka Osiecka

KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"

01. Grażyna Kwaśniewska (Gimnazjum Nowa Cerkiew) "Życie"  
  "Śmierć"  
     
02. Anna Maria Piekarska (Gimnazjum nr 2 Chojnice) "Zaduma"  
  "Nadzieja"  
     
03. Agata Stanisławska (LO Chojnice) "Przez okno wyglądam Ciebie..."  
  "Patrzy w górę..."  
     
04. Beata Czyż (LO Chojnice) "Moja miłość"  
  "Co się dzieje"  
     
05. Paulina Kędzierska (Gimnazjum nr 1 Chojnice) "Nowy start"  
  "Płynąc"  
     
06. Ewelina Klawikowska (Gimnazjum nr 1 Chojnice) "Antykwariat"  
  "Zwyczajność"  
     
07. Agnieszka Pestka (Katolickie LO Chojnice) "On"  
  "Podwójna"  
     
08. Małgorzata Ciemińska (LO Chojnice) "Marzenia a złudzenia"  
  "Do Boga"  
     
09. Sandra Szarmach (LO Chojnice) "Ostatni raz"  
  "Chwila"  
     
10. Michał Boruta (LO Chojnice) "Miłości"  
  "Droga"  
     
11. Agata Dzwonkowska (II LO Chojnice) " Nadzieja - wiara - miłość"  
     
     
12. Kamila Gierszewska (ZSZ Brusy) "Kazimierz Sikorski"  
  "Biblioteka"  
     
13. Magdalena Mientka (ZSZ Brusy) "Książka - Wiedza"  
     
     
14. Weronika Warnke (ZSZ Brusy) "Patron szkoły zawodowej w Brusach"  
  "Książka"  
     
15. Daria Anna Szulc (ZSZ Brusy) "Żywot poetki"  
  "Czymże jest..."  
     
16. Małgorzata Peplińska (LO Chojnice) "Mamo..."  
  "Ramka"  
     
17. Wioleta Drywa (ZSP nr 1 Chojnice) "Powstanie"  
  "Moja ojczyzna"  
     
18. Iwona Lis (LO Chojnice) "Pobiegnijmy na kres świata..."  
  "Et omnia vanitas"  
     
19. Karolina Kopeć (Gimnazjum Brusy) "Morskie wspomnienia"  
  "Wytańczyć przyjaźń"  
     
20. Agata Szczepańska (Gimnazjum Brusy) "Pytanie Hamleta"  
  "Tęsknię"  
     
21. Lea Prądzińska (II LO Chojnice) "Kiedyś, dawne czasy..."  
  "Kochana może być wierna"