KATEGORIA: "INTERPRETACJA"
       
01. Żaneta Lewińska (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - "Nienawiść" W. Szymborska  
    - "Miłość od pierwszego wejrzenia" W. Szymborska  
       
 02.  Paulina Rudnik (LO im. Filomatów Chojnickich)   
    - "Miłość szczęśliwa" W. Szymborska  
    - "Cień" W. Szymborska  
       
 03.  Martyna Ohnesorge (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Pytania zadawane sobie" W. Szymborska  
    - "Zośka wariatka" J. Tuwim  
       
 04. Daria Trzebiatowska (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Odciski" M. Świetlicki  
    - "Ballady i romanse" W. Broniewski  
       
 05. Manuela Kończak (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Do serca w niedzielę" W. Szymborska  
    - "Co było wielkie" Cz. Miłosz  
       
 06.  Hubert Matusik (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Konkurs piękności męskiej" W. Szymborska  
    - "Niektórzy lubią poezję" W. Szymborska  
       
 07. Inga Młodzik (Gimnazjum Kamień Krajeński) 
    - "Mówiłam żartem" A. Osiecka  
    - "Przy winie" W. Szymborska  
       
08. Martyna Litwin (II LO Chojnice) 
    - "Piękny wstyd" E. Lipska  
    - "Walentynki" T. Różewicz  
       
 09. Alicja Sajkowska (ZSP nr 3 Chojnice) 
    - "Miłość szczęśliwa" W. Szymborska  
    - "Relacja ze szpitala" W. Szymborska  
       
 10. Ewelina Rudzińska 
    - "Jaszczur" W. Szymborska  
    - "Rozmowa Liryczna" K. I. Gałczyński  
       
 11. Klaudia Nica (Gimnazjum nr 1 Chojnice) 
    - "Zrobię Ci na złość" A. Osiecka  
    - "Obława" J. Kaczmarski  
       
 12. Paulina Kulas (Społeczne LO Tuchola)
    - "Pomysł" W. Szymborska  
    - "Trudne życie z pamięcią" W. Szymborska  
       
 13. Daria Kowalonek (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Przy winie" W. Szymborska  
    - "Autobus" K. Pilas  
       
 14. Marta Kosecka (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Niektórzy lubią poezję" W. Szymborska  
    - "Czary skuteczne na swary odwieczne” J. Kaczmarski  
       
 15. Maciej Pasiński (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - "Każdy krok niesie pokój" Jerzy Zajkowski  
    - "Znaczy wiersz" Jarek Smak  
       
 16. Taida Landowska (ZSO Tuchola) 
    - "Ewa" J. Tuwim  
    - "Venus" J. Tuwim  
       
 17. Aleksandra Łyczko (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - "Wrażenia z teatru" W. Szymborska  
    - "Pomysł" W. Szymborska  
       
KATEGORIA: "POEZJA ŚPIEWANA"
 
 01. Patryk Wrycza (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Stempelek” sklep z Ptasimi Piórami 
    - „Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos” Grzegorz Tomczak 
      
 02. Martyna Ohnesorge (LO im. Filomatów Chojnickich) 
    - „Buffo” W. Szymborska  
    - „Erotyczne R” sł. L. Wójtowicz muz. G. Turnau  
       
 03. Daria Trzebiatowska (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Siedzieliśmy na dachu” S. Przybylska  
    - „Miasteczko cud” A. Osiecka  
       
 04. Angelika Gierszewska (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Pokochaj ją z całych sił” Jacek Cygan, Kacper Karaszewski  
    - „Czas płynie i zabija rany” SDM  
       
 05. Afrodyta Bochenek (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Ukradła cyganka kurę” A. Osiecka  
    - „Kiedyś byłam różą” Kayah  
       
 06. Dariusz Buczek (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „A my” Piotr Rogucki  
    - „Świecie nasz” Marek Grechuta, Jan Kanty Pawluśkiewicz  
       
 07. Gabriela Głuszek (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Pod kątem ostrym” Adam Ziemianin  
    - „Modlitwa końca mojego wieku” K. Myszkowski  
       
 08. Oliwia Jażdżewska (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Ogrzej mnie” M. Bajor, sł. W. Młynarski  
    - „Bombonierka” B. Stępniak-Wilk  
       
 09. Agnieszka Ryduchowska (ZSL Sępólno Krajeńskie)
    - „Allegro ma non troppo” W. Szymborska, S. Soyka  
    - „Zdradzonym i bezbronnym” M. Dagnan, S. Krajewski  
       
 10. Justyna Czapiewska (LO im. Wincentego Pola Czersk)
    - „Zdumienie” z rep. Janusza Radka, sł. Jan Paweł II  
    - „Niech żyje bak” A. Osiecka, S. Krajewicz  
       
 11. Gracjana Matyszewska (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Modlitwa do Bogarodzicy” K. K. Baczyński  
    - „Życie to nie teatr” E. Stachura  
       
 12. Nina Szwoch (LO im. Wincentego Pola Czersk)
    - „Nie chcę więcej” sł. B. Leśmian  
    - „Piosenka o zagubionym sercu” z rep. H. Ordonówny  
       
 13. Sandra Łangowska (TE im. Stefana Bieszka Chojnice)
    - „Tak, tak to ja” Republika  
    - „Moknie w deszczu diabeł” H. Banaszak  
       
 14. Agata Szark, Sandra Leszczyńska (ZS Chojnice)
    - „Wiem” SDM  
    - „Jest już za późno, nie jest za późno” SDM  
       
 15. Natalia Dumin, Alicja Depka Prondzinska (II LO Chojnice)
    - „Ocalić od zapomnienia” M. Grechuta  
    - „Między ciszą a ciszą” sł. M. Zabłocki  
       
 16. Monika Marusa, Martyna Narloch (II LO Chojnice)
    - „Jak” SDM  
    - „Na zakręcie” Krystyna Janda  
       
 17. Zespół „Arpeggio”
    - „Obława” J. Kaczmarski  
    - „Pod dachami Paryża” z rep. M. Bajora  
       
 18. „Anioły” (ZSP nr 1 Chojnice) 
    - „Serce wierne” L. Jazgar  
    - „Aspiryna blues” A. Osiecka  
       
 19. Zespół „Tort z niespodzianką” (Katolickie LO Chojnice)
    - „Chodzę i pytam” R. Wojaczek, D. Wasilewski  
    - „Madonna” T. Kubiak  
       
 20. Zespół wokalny (II LO Chojnice)
     „Imperatyw” K. Myszkowski, P. Bakal  
    - „Narodziny świata” J. Satanowski, E. Stachura  
       
 21. Zespół „Staccato” (Centrum Kultury i Biblioteki Brusy)
    - „Gawęda o miłości do ziemi ojczystej” W. Szymborska  
    - „Piosenka wiosenna” Wolna Grupa Bukowina  
       
 22. Zespół Kocioł (LO im. Filomatów Chojnickich)
    - „Moje Bieszczady” KSU  
    - „Nocne kroki” KSU  
       
KATEGORIA: "SPOTKANIA TWÓRCÓW"
 
 01. Anna Róg 
    - „Anioł”  
    - „Krzykliwe milczenie”  
       
 02. Kamila Puchalska 
    - „Mama, tata, czyli problem do drugiej potęgi”  
    - „Zwycięzca bierze wszystko”  
       
 03. Katarzyna Spierewka 
    - „Miłość”  
    - „Oda do słońca”  
       
 04. Aleksander Hamerlik
    - (bez tytułu)  
    - (bez tytułu)  
       
 05. Karolina Pestka
    bez tytułu)  
    - (bez tytułu)  
       
 06. Karolina Piepiora 
    - „Nadaremność”  
    - „Wątpliwości”  
       
 07. Weronika Matyja
    - „O drodze człowieka do nieba”  
    - „Dwa słońca”  
       
 08. Anna Stoltmann
    - „Idź do lasu”  
    - „Wołanie”  
       
 09. Martyna Litwin
    - „Kolejki losu”  
    - „Numer jeden”  
       
 10. Daria Kowalonek 
    - „Akt”  
    - „Trzy stany skupienia”  
       
 11. Sandra Kloskowska 
    - „Obłąkanie”  
    - „Spadająca gwiazda”  
       
 12. Kamil Miszewski 
    - „Bagno”  
    - „Mój świat”  
       
 13. Kinga Smołuch 
    - „Z pamiętnika Marka Winicjusza”  
    - „Świst ostrza”  
       
 14. Karolina Kornowska 
    - „Diament”  
    - „Ostatnie wspomnienie”  
       
 15. Martyna Ohnesorge 
    - „Uczucie”  
    - „Spotkanie”  
       
 16. Jan Glaza
    - „Nalot”  
    - „Castaway”